تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 26 May , 2022
2

برخی شهروندان ترجیح می‌دهند تخلف کنند و پولش را بپردازند

  • کد خبر : 3169
  • 07 دی 1400 - 22:02
برخی شهروندان ترجیح می‌دهند تخلف کنند و پولش را بپردازند

به گزارش فارس پرس، سردار محمدحسین حمیدی در جلسه هیأت اندیشه ورزی شناسایی عوامل و راهکارهای مقابله با آلودگی هوای تهران، با بیان اینکه امکان توقف تردد در شهر وجود ندارد، افزود: ۳۰ تا ۴۰ درصد بار کشور در شهر تهران است. اجرای پروژه‌های مهم و مسکونی نظیر مال‌ها و… جاذبه سفر ایجاد می‌کند. رئیس […]

به گزارش فارس پرس، سردار محمدحسین حمیدی در جلسه هیأت اندیشه ورزی شناسایی عوامل و راهکارهای مقابله با آلودگی هوای تهران، با بیان اینکه امکان توقف تردد در شهر وجود ندارد، افزود: ۳۰ تا ۴۰ درصد بار کشور در شهر تهران است. اجرای پروژه‌های مهم و مسکونی نظیر مال‌ها و… جاذبه سفر ایجاد می‌کند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در ادامه گفت: پیشنهاد داده می‌شود که طرح‌هایی نظیر اجرای طرح مسکن ملی در تهران به صورت علمی بررسی شود و مشخص شود که آیا تهران ظرفیت ورود جمعیت جدید و ترددهای جدید را دارد یا خیر.

سردار حمیدی با بیان اینکه باید هزینه‌های تخلفات و ترددهای غیرمجاز افزایش پیدا کند، افزود: با توجه به موضوعات اجتماعی امکان افزایش نرخ بنزین وجود ندارد. زمانی‌که نرخ جریمه‌ها برای چند سال گذشته است و افزایش نیافته، شهروندان ترجیح می‌دهند که تخلف را انجام دهند و پولش را بپردازند.

منبع: خبرگزاری مهر

لینک کوتاه : https://farspress.com/?p=3169
  • ارسال توسط :
  • 38 بازدید
  • دیدگاه‌ها برای برخی شهروندان ترجیح می‌دهند تخلف کنند و پولش را بپردازند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.