تاریخ : جمعه, ۶ خرداد , ۱۴۰۱ Friday, 27 May , 2022
2

توضیحات جبلی درباره برنامه‌های رسانه ملی

  • کد خبر : 742
  • 26 آبان 1400 - 1:29

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: پیمان جبلی، رئیس سازمان صدا و سیما در این جلسه حضور یافت و گزارشی از برنامه‌های پیش روی این سازمان ارائه کرد. ‌ همچنین چالش‌ها، ضعف‌ها و نقاط قوت عملکرد برنامه‌های رسانه ملی را برای اعضای کمیسیون […]

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: پیمان جبلی، رئیس سازمان صدا و سیما در این جلسه حضور یافت و گزارشی از برنامه‌های پیش روی این سازمان ارائه کرد. ‌ همچنین چالش‌ها، ضعف‌ها و نقاط قوت عملکرد برنامه‌های رسانه ملی را برای اعضای کمیسیون تشریح کرد.

وی بیان کرد: رویکرد تحولی از جمله شاخص‌های برنامه‌های رئیس صداوسیما بود که در این جلسه جزئیات کامل آن مورد بررسی قرار گرفت.

نصیرایی تصریح کرد: جبلی ضمن قدردانی از عملکرد مدیران پیشین این سازمان تأکید کرد که نباید به وضعیت کنونی صداوسیما قانع باشیم و باید تلاش کنیم تا رضایت مخاطب امروز را جلب کنیم تا نگاه‌ها به سمت ماهواره‌ها و رسانه‌های خارجی معطوف نشود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ادامه این نشست، اعضای کمیسیون به مردمی کردن رسانه ملی تأکید کردند. بودجه صداوسیما از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود که تأکید شد رسانه ملی به عنوان قدرتمندترین رسانه باید به لحاظ اقتصادی خودکفا باشد تا بتواند به بهترین شکل اهداف خود را دنبال کند.

نصیرایی گفت: در این جلسه مقرر شد که سازمان صداوسیما یک پیوست فرهنگی تهیه و به کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ارائه کند. همچنین مقرر شد که همواره جلسات کمیسیون فرهنگی مجلس و صداوسیما به صورت تعاملی برگزار شود.

لینک کوتاه : https://farspress.com/?p=742
  • ارسال توسط :
  • 58 بازدید
  • دیدگاه‌ها برای توضیحات جبلی درباره برنامه‌های رسانه ملی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.