تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 26 May , 2022
2

دشمن جرات نمی‌کند در جنگ‌ سخت با ما درگیر شود

  • کد خبر : 1055
  • 03 آذر 1400 - 13:30

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در اجتماع بسیجیان که در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، طی سخنانی ضمن گرامیداشت هفته بسیج، گفت: دشمن امروز در همه عرصه‌ها دشمنی خود را با ایران شدت بخشیده به نحوی که نمونه و شدت این دشمنی‌ها در طول تاریخ به جز دوران […]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در اجتماع بسیجیان که در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، طی سخنانی ضمن گرامیداشت هفته بسیج، گفت: دشمن امروز در همه عرصه‌ها دشمنی خود را با ایران شدت بخشیده به نحوی که نمونه و شدت این دشمنی‌ها در طول تاریخ به جز دوران صدر اسلام سابقه نداشته است.

وی افزود: با وجود دشمنی دشمنان اسلام، دلدادگان انقلاب اسلامی و بسیجیان در همه صحنه‌ها حتی به قیمت جان خود پای کار بوده‌اند، و قدمی پس نکشیده‌اند.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به توطئه‌های دشمنان علیه ملت ایران در دفاع مقدس و در عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی، گفت: دشمنان در هیچکدام از خباثت‌هایی که با انقلاب اسلامی داشتند نه تنها موفق نشدند بلکه نمی‌توانند یک مورد را هم علیه ایران اسلامی و حتی جبهه انقلاب اسلامی اعلام کنند که پیروز شده باشند.

سردار فدوی افزود: خداوند متعال در قرآن کریم با صراحت اعلام کرده تنها دو حزب خدا و شیطان وجود دارد و فقط حزب خداست که همواره هم پیروز و هم غالب خواهد بود و هم کیفیت غالب بودن آن را خداوند تضمین کرده است.

وی با تاکید بر اینکه وعده الهی محقق می‌شود، گفت: ملت ایران شرایط و شروطی که خداوند اعلام کرده را انجام داده و خداوند به وعده خود عمل کرد و می‌بینیم که دشمنان در جبهه‌های مختلف شکست خورده و این انقلاب اسلامی ایران و جبهه مقاومت اسلامی است که توانسته دشمن را در عرصه‌های مختلف شکست دهد.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه پیروزی در عرصه‌های مختلف دست یافتنی است، افزود: وقتی کارهای دشوار و سخت همه با پیروزی جبهه حق همراه بوده، در سایر عرصه‌ها هم این پیروزی‌ها می‌تواند تداوم داشته باشد.

سردار فدوی افزود: نزدیک به ۱۰۰ هزار شهید بسیجی و ۴۰ هزار شهید پاسدار تقدیم راه حق شده و وجود بیش از ۲۰۰ هزار شهید در انقلاب اسلامی موید این است که همه دلدادگان انقلاب اسلامی و انسان‌های متعهد و پاک طینت، پای کار بوده‌اند.

وی با اشاره به توان و جایگاهی دفاعی ایران در بین قدرت‌های جهانی و توان بازدارندگی کشورمان، تصریح کرد: دشمنان ضعیف و بزدل ما جرات نمی‌کنند با جنگ‌سخت با ما درگیر شوند و بر همین اساس است که با گذشت سال‌ها از پایان جنگ تحمیلی، دشمن جرات نکرده حتی یک تیر هم به سمت ما شلیک کند، این مهم به دلیل بالا بودن طراز انقلاب اسلامی است.

لینک کوتاه : https://farspress.com/?p=1055
  • ارسال توسط :
  • 52 بازدید
  • دیدگاه‌ها برای دشمن جرات نمی‌کند در جنگ‌ سخت با ما درگیر شود بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.