تاریخ : سه شنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۱ Tuesday, 24 May , 2022
3

سران فتنه به دنبال فرصتی برای فتنه‌ای دیگر هستند

  • کد خبر : 3428
  • 11 دی 1400 - 10:23
سران فتنه به دنبال فرصتی برای فتنه‌ای دیگر هستند

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره با متنبه شدن سران فتنه ۸۸ گفت: تکلیف عوامل اصلی دخیل در فتنه ۸۸، متفاوت است. عده‌ای که فریب آنها را خورده بودند و متوجه نبودند که این افراد در جهت براندازی نظام حرکت می‌کنند، پشیمان شده و راه‌خود را از […]

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره با متنبه شدن سران فتنه ۸۸ گفت: تکلیف عوامل اصلی دخیل در فتنه ۸۸، متفاوت است. عده‌ای که فریب آنها را خورده بودند و متوجه نبودند که این افراد در جهت براندازی نظام حرکت می‌کنند، پشیمان شده و راه‌خود را از فتنه جدا کردند؛ بنابراین همراهی با فتنه و سران فتنه را ادامه ندادند.

وی اظهار کرد: البته در بین سران فتنه، معدود افرادی هستند که متوجه اشتباهشان شده‌اند و تغییر موضع داده‌اند؛ اکثر کسانی که تئوری فتنه وپشت پرده این آشوب را طراحی می‌کردند، همچنان بر مواضع خود باقی هستند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: سران و طراحان فتنه ۸۸ در این سال‌ها سعی بر این داشته‌اند که با گذر زمان و با استفاده از فراموشی مردم، فتنه را به شکلی در افکار عمومی جامعه محو و کمرنگ کنند تا در فرصت دیگری بتوانند از طریق راهی دیگر، حرکت خود را متناسب با شرایط روز دنبال کنند.

ترقی گفت: اگر موضع‌گیری این افراد را در حوادث سال ۹۶ و ۹۸ بررسی کنیم، کاملاً مشهود است که آنها همچنان به دنبال فرصتی برای تحقق اهداف سال ۸۸ هستند.

وی در رابطه با شعارهای سران فتنه ۸۸ و جایگاه آنها در میان مردم، بیان کرد: ماهیت عمده این تئوری‌ها، شعارها و گفتمان‌ها برای مردم روشن شده است و جامعه می‌داند که هیچکدام از این گفتمان‌ها موجب رفع مشکلات نشده است؛ نه شعار برجام آنها به نتیجه رسید و نه تاکیدشان بر مذاکره نتیجه داد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه جامعه به چشم دید که گرایش به غرب نه تنها مشکلی را حل نکرده بلکه همچنان مشکلات متراکمی را بر مردم تحمیل کرده است، گفت: با تجربه‌ای که به دست آمده امروز گفتمان برخی از اصلاح‌طلبان و جریان فتنه دیگر برای مردم رنگی ندارد و فاقد پایگاه اجتماعی است.

منبع: خبرگزاری مهر

لینک کوتاه : https://farspress.com/?p=3428
  • ارسال توسط :
  • 39 بازدید
  • دیدگاه‌ها برای سران فتنه به دنبال فرصتی برای فتنه‌ای دیگر هستند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.