تاریخ : چهارشنبه, ۶ بهمن , ۱۴۰۰ Wednesday, 26 January , 2022
1

لزوم تعیین راهبرد اقتصادی دولت/ برای خنثی‌سازی تحریم‌ها تلاش شود

  • کد خبر : 831
  • 28 آبان 1400 - 13:29

به گزارش خبرنگار مهر،محسن نراقی دبیر قرارگاه تبیین بسیج دانشجویی پیش از ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران، گفت: دولت باید به راهبردهای اقتصادی دست پیدا کند و تصمیمات قوه مجریه هم باید طوری اتخاذ شود که اگر می‌خواهد فشاری وارد شود باید آن فشار بر روی سرمایه داران متحمل شود. […]

به گزارش خبرنگار مهر،محسن نراقی دبیر قرارگاه تبیین بسیج دانشجویی پیش از ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران، گفت: دولت باید به راهبردهای اقتصادی دست پیدا کند و تصمیمات قوه مجریه هم باید طوری اتخاذ شود که اگر می‌خواهد فشاری وارد شود باید آن فشار بر روی سرمایه داران متحمل شود.

وی همچنین با اشاره به برگزاری دور جدید مذاکرات هسته ای تصریح کرد: نکته مهم این است که دولت باید برای بی اثر کردن تحریم ها تلاش کند ضمن آنکه ایران به تمام تعهدات خود عمل کرده است.

دبیر قرارگاه تبیین بسیج دانشجویی اظهار داشت: «گروسی» نیز باید آزادسازی آژانس بین المللی انرژی اتمی را حفظ کند.

نراقی در ادامه سخنان خود خطاب به نمایندگان مجلس یازدهم تاکید کرد: نمایندگان باید به صورت جدی کار و به تعهدات و به قول هایی که به مردم هم داده اند عمل کنند؛ متاسفانه هنوز برخی از قو ل‌ها و وعده‌های نمایندگان به نتیجه نرسیده و طرح شفافیت به نتیجه نرسیده است و برخی طرح ها نیز پشت درهای بسته در حال بررسی است.

وی ضمن گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو گفت: به نمایندگی از دانشجویان کل کشور از مسئولان دعوت می کنم تا در محیط دانشگاه حاضر شوند. متاسفانه دولتمردان قبل یا در دانشگاه‌ها نمی آمدند و یا اگر می آمدند آن برنامه فقط به مجیزگویی آنها تبدیل می شد. از این رو اگر مسئولان می خواهند در جمع دانشجویان حاضر شوند باید بپذیرند که دانشجویان هم به صورت شفاف و صریح صحبت کنند.

تکمیل می شود…

لینک کوتاه : https://farspress.com/?p=831
  • ارسال توسط :
  • 26 بازدید
  • دیدگاه‌ها برای لزوم تعیین راهبرد اقتصادی دولت/ برای خنثی‌سازی تحریم‌ها تلاش شود بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.