تاریخ : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰ Tuesday, 25 January , 2022
1

محکومیت ۶۲ میلیون تومانی پرسپولیس در پرونده شکایت مدیرعامل جنجالی

  • کد خبر : 3707
  • 15 دی 1400 - 21:13
محکومیت ۶۲ میلیون تومانی پرسپولیس در پرونده شکایت مدیرعامل جنجالی

تهران- ایرنا- کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال جدیدترین آرا خود را اعلام کرد و براساس آن، باشگاه پرسپولیس در پرونده شکایت مدیرعامل اسبق این باشگاه، به پرداخت ۶۲ میلیون تومان محکوم شد.

به گزارش فارس پرس،   کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال امروز(چهارشنبه) آرا جدید خود را به شرح زیر اعلام کرد: 

با توجه به شکایت مهدی رسول پناه از باشگاه پرسپولیس تهران به دلیل مطالبه ۲۴ میلیارد ریالی به همراه خسارت تاخیر تادیه، کمیته وضعیت بازیکنان درخصوص بخشی از خواسته شاکی به مبلغ بیست و دو میلیارد و یکصد و شصت میلیون ریال که درباره آن ادعای قرض دادن به باشگاه را داشته است، قرار عدم استماع دعوا صادر کرد. باشگاه پرسپولیس به پرداخت مبلغ ۶۲۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت هزینه دادرسی محکوم شد.

پیرو شکایت محمد بائوج رضایی از باشگاه سایپا به دلیل مطالبه وجه به مبلغ ۲ میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال، سایپا به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.

با توجه به شکایت فرشاد سالاروند از باشگاه مس رفسنجان به دلیل مطالبه وجه ۷۸۰ میلیون ریالی، باشگاه مس به پرداخت ۶۲۱ میلیون و ۱۸۸ هزار ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

عباس محمدیان به دلیل مطالبه وجه از باشگاه ماشین سازی تبریز شکایت کرد اما کمیته وضعیت بازیکنان قرار رد دعوی صادر کرد.

شکایت مهرداد طهماسبی از باشگاه شمس آذر قزوین (بادران تهران سابق) بابت مطالبه یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت مبلغ درخواستی و هزینه دادرسی محکوم شد.

در شکایت حمید جوکار از باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز بابت مطالبه ۸۷۰ میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت ۴۵۳ میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

محسن آقایی از باشگاه خیبر خرم آباد شکایت کرد که این باشگاه به پرداخت کل مبلغ درخواستی به مبلغ ۱۵۳ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

هادی ریش اصفهانی از باشگاه شهرداری ماهشهر به خاطر مطالبه وجه ۴۲۰ میلیون ریالی شکایت کرد که طبق رای کمیته وضعیت بازیکنان این مبلغ و هزینه دادرسی باید از سوی باشگاه پرداخت شود.

باشگاه دریانوردان بوشهر از سبحان فاله و باشگاه پارس جنوبی به خاطر فسخ یک طرفه غیرموجه شکایت کرد و کمیته وضعیت شکایت شاکی را مردود اعلام و قرار رد دعوی صادر کرد.

خبرگزاری ایرنا

لینک کوتاه : https://farspress.com/?p=3707
  • ارسال توسط :
  • 18 بازدید
  • دیدگاه‌ها برای محکومیت ۶۲ میلیون تومانی پرسپولیس در پرونده شکایت مدیرعامل جنجالی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.