تاریخ : سه شنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۱ Tuesday, 24 May , 2022
2

نام شهیده «فاطمه اسدی» بر یکی از معابر شهری پایتخت نقش می‌بندد

  • کد خبر : 1078
  • 03 آذر 1400 - 13:58

به گزارش خبرگزاری مهر، سومین جلسه کمیسیون نامگذاری معابر و اماکن عمومی شهر تهران با حضور اعضا در سالن شیبانی شورای اسلامی شهر تهران برگزار گردید. در این جلسه بررسی اصلاحات آئین نامه کمیسیون مذکور در دستور کار قرار گرفت و مقرر شد ظرف مدت دو هفته اعضای کمیسیون و کارشناسان نقطه نظرات خود را […]

به گزارش خبرگزاری مهر، سومین جلسه کمیسیون نامگذاری معابر و اماکن عمومی شهر تهران با حضور اعضا در سالن شیبانی شورای اسلامی شهر تهران برگزار گردید.

در این جلسه بررسی اصلاحات آئین نامه کمیسیون مذکور در دستور کار قرار گرفت و مقرر شد ظرف مدت دو هفته اعضای کمیسیون و کارشناسان نقطه نظرات خود را در این خصوص به کمیسیون ارسال کنند.

همچنین در این جلسه در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که از منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است، موضوع ضرورت نوآوری در خصوص نصب تابلوها و المان‌ها در معابر و اماکن محلی که بنام شهدای گرانقدر نامگذاری گردیده با بکارگیری ظرفیت سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران، پایگاه‌های بسیج محلات، سازمان زیباسازی شهر تهران، شرکت بهره برداری مترو تهران و… مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

گفتنی است، در جلسات گذشته پیگیری مواردی از سوی رئیس کمیسیون به اعضا، نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران و کارشناسان محول شده بود که ارائه گزارش این پیگیری‌ها توسط کارشناسان از موضوعات این جلسه بود.

همچنین بررسی پیشنهادات دریافت شده برای نام‌گذاری معابر و اماکن عمومی از دیگر موضوعات جلسه به حساب می‌آید.

در این جلسه بررسی موضوع نامگذاری معابر و اماکن شهر به نام بانوان شهیده، خصوصاً نامگذاری معبری به نام شهیده والامقامِ تازه تفحص شده فاطمه اسدی در دستور کار قرار گرفت که در این زمینه مقرر گردید با قید فوریت تا جلسه آینده معبری توسط کارشناسان و اعضا پیشنهاد و نامگذاری صورت پذیرد.

در پایان این جلسه بررسی نامگذاری تعدادی از معابر به نام شهدای گرانقدر فرماندهان لشگر ۲۷ سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) بود و همچنین بررسی فوریت پیشنهاد نامگذاری معبری بنام شهید والامقام سرلشگر محمد حجازی در دستور کار کمیسیون قرار گرفت و مقرر شد تا جلسه آینده پیشنهادات به کمیسیون ارائه شود.

لینک کوتاه : https://farspress.com/?p=1078
  • ارسال توسط :
  • 59 بازدید
  • دیدگاه‌ها برای نام شهیده «فاطمه اسدی» بر یکی از معابر شهری پایتخت نقش می‌بندد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.