تاریخ : جمعه, ۶ خرداد , ۱۴۰۱ Friday, 27 May , 2022
1

هیچ اختلاف نظری میان شهرداری و دولت وجود ندارد

  • کد خبر : 1194
  • 06 آذر 1400 - 14:05

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا زاکانی در حاشیه نشست هم اندیشی با کارگروه های کمیسیون خدمات شهری در جمع خبرنگاران گفت: امروز ۱۳ کارگروه در کمیسیون سلامت و خدمات شهری شورای شهر تشکیل شد. ما در شهر تهران از ظرفیت بالای نخبگی برخورداریم و باید به سمت افق های والایی حرکت کنیم و بیشترین نیاز […]

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا زاکانی در حاشیه نشست هم اندیشی با کارگروه های کمیسیون خدمات شهری در جمع خبرنگاران گفت: امروز ۱۳ کارگروه در کمیسیون سلامت و خدمات شهری شورای شهر تشکیل شد. ما در شهر تهران از ظرفیت بالای نخبگی برخورداریم و باید به سمت افق های والایی حرکت کنیم و بیشترین نیاز ما به نخبگان است.

وی افزود: در کمیسیون های ۶ گانه شورای شهر کارگروه های تخصصی شکل گرفته تا بتوانیم از ایده نخبگان استفاده کنیم و در داخل شهرداری نیز از شبکه نخبگان استفاده خواهیم کرد.

شهردار تهران اظهار داشت: در درون شهرداری نیز مسیر اندیشه ورزی را ادامه خواهیم داد و در حال ایجاد یک شبکه اندیشه ورزی در سطح مدیران، معاونان، مشاوران، مناطق و دیگر بخش های شهرداری هستیم.

زاکانی درباره دیدار خود با رئیس جمهور بیان کرد: یکی از مشکلات همیشگی تهران تقابل شهرداری با استانداری و وزارت کشور و دولت بوده است اما در این دوره خوشبختانه هیچ دوگانگی و اختلاف نظری وجود ندارد و حضور بنده در هیئت دولت ظرفیت خوبی ایجاد کرده و اهتمام رئیس جمهور در مسائل شهری نیز بسیار اهمیت دارد.

وی ادامه داد: رئیس جمهور نیز ایده های زیادی برای مسائل شهر ازجمله ترافیک، حمل و نقل و غیره داشتند که در حال پیش روی است و امروزه بهترین ارتباط را با وزرا و دیگر مسئولان داریم.

وی درباره انتقاد برای اعضای شورای شهر به عدم حضور اعضا در جلسه با رئیس جمهور گفت: این جلسات چارچوب خود را دارد اما انشاالله در هفته های آینده دیداری با دیگر مسئولان خواهیم داشت که اعضای شورا هم خواهند بود.

زاکانی درباره استفاده از انرژی های تجدید پذیر نیز گفت: ما باید به سمت شهری ایمن تر و بهینه تر برویم. در حوزه برق دو بار با وزیر نیرو صحبت کردم و ایشان ماموریتی را به متولیان دادند و برای روشنایی تهران و دکل های شهر که حدود ۵۲۰ هکتار فضا گرفته اند، تفاهمی ایجاد شد.

وی افزود: برای انرژی های تجدید پذیر نیز امیدواریم با توجه به تشکیل کارگروه ها شاهد تحول باشیم.

لینک کوتاه : https://farspress.com/?p=1194
  • ارسال توسط :
  • 43 بازدید
  • دیدگاه‌ها برای هیچ اختلاف نظری میان شهرداری و دولت وجود ندارد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.